TUNÇ SOYER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

FB_IMG_1558853015903

Kulüp Başkanımız Sn. Özgür Ekmekçioğlu ve geçmiş dönem başkanlarımızdan, İZTO Başkanı Sn. Mahmut Özgener, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Altay Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Taşpınar ve Kurumsal İletişim Direktörümüz Sn. Can Erbesler’in de katıldığı ziyarette, belediye hizmetlerinde ve yeni projelerde sporu ana odağa alacaklarını söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, siyah-beyazlı kulübümüzün son yıllarda yakaladığı sportif başarı ve altyapı atağını gururla takip ettiklerini kaydetti.

Sporun sosyal yaşam ve kent kültürüne etkilerinin önemini vurgulayarak Altay gibi asırlık kulüplere sahip İzmir’de spora destek değil, yön verecek projelere imza atmak istediklerini söyleyen Başkan Soyer, önceliklerinin genç nüfus ve bu odakta spor olacağını belirtti.

Kulübümüzün Özgür Ekmekçioğlu başkanlığında 3. Lig’den, Spor Toto 1. Lig’e yükselip Süper Lig hedefine yaklaşmasından memnuniyet duyduğunu ifade eden Soyer, ‘‘Altay elde ettiği sportif başarılar yanında kuruluş gayesiyle de çok özel bir kulüp. Altay gibi Türk sporunun temel taşlarından olan asırlık kulüplerimiz için yerel yönetimlerin vereceği destek çok önemli ve bizler bunun bilincindeyiz. Spor ve sporcularımıza fayda sağlayacak her türlü projelerde birlikte hareket edeceğiz. Türk futboluna birçok yıldız futbolcu kazandıran Büyük Altay’a yeni sezonda başarılar diliyorum’’ şeklinde konuştu.

Yaz aylarında ve yeni sezonda gerçekleştirecekleri projeler hakkında Soyer’e bilgi veren kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu ise önceki başkanlık döneminde spora büyük önem veren Başkan Soyer’in yeni dönemde İzmir’de önemli hizmetlere imza atacağına inandığını kaydetti.

Ekmekçioğlu, Soyer’e ziyaretin anısına A Takım oyuncularımızın imzaladığı çubuklu formamızı hediye etti.

KAYNAK : ALTAY SPOR KULÜBÜ

Cevapla