ŞAMPİYONLUK İÇİN OMUZ OMUZA

IMG-20171119-WA0010

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta son 15 günde oynadığı 4 karşılaşmayı da kazanıp lider Gümüşhane’nin tökezlemesiyle 153 gün sonra liderliğe yükselen Altay, iyice şampiyonluk havasına girdi.

Geçen sezon 3. Lig şampiyonluğu yaşayan siyahbeyazlılar 16 Eylül 2017’de kaptırdığı liderlik koltuğunu 4-0 kazanılan Konya Anadolu Selçuk maçının ardından yeniden devralırken, sportif direktör Özden Töraydın “Camiamızla her şeyi çok iyi yapmaya başladık, şampiyonluk bütünleşmesi yaşıyoruz” yorumunu yaptı.

2011’de düştüğü 1. Lig’e dönebilmek için 10 final maçlarının kaldığını belirten Töraydın, “Artık zirvedeyiz. Bundan sonra zirvede kalmak için ter dökeceğiz” dedi.

Futbolcuların hedefe iyice kilitlendiğini ve taraftarın da gücünü iyice hissettirmeye başladığının altını çizen Töraydın şöyle konuştu: “Hem sahada hem de tribünde performansımız artıyor. Geçen yılki gibi sinerjiyi yakaladık. Şampiyonluğu sadece yönetim, futbolcu, teknik ekip getiremez. Taraftarınla basınınla bütünleşirsen şampiyonluklar yaşanır. Biz de bunun yaratıldığına inanıyoruz. Az hata yaparak ipi göğüslemek istiyoruz.”

KAYNAK : YENİ ASIR

2 yorum

  1. Propecia Effectiveness Hair Loss Kamagra Achat 150 Mg Prendre Amoxil Avec online pharmacy Best Meds Online

  2. Baclofene Traitement Progesterone Hormone Replacement Free Shipping On Line Pantoprazole From Canada Cialis Generico De Propecia Farmacia Online

Cevapla