“Her futbolcum benim için önemli”

FB_IMG_1512538634212

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta evinde Kahramanmaraşspor’u 3-1 mağlup ederek lider Gümüşhanespor’la arasındaki puan farkını 3’e düşüren Altay’da sergilenen futboldan çok gösterilen mücadele alkış topladı.

Kendi hatalarından yedikleri erken golün panik yapmalarına neden olduğunu anlatan teknik direktör İsmet Taşdemir, “İstediğimiz baskılı futbolu yüzde yüz oynayamadık. Rakip oyunumuzu bozdu. Yine de oyuncu kardeşlerimin kazanma arzusuyla maçı kopardık. Mücadele gücümüz yüksekti, özveri hep vardı. Tek sevindirici nokta bu” dedi.

Şampiyonluk yarışında takımların birbirlerine yakın olduğunu vurgulayan Taşdemir, “Ben kendi ekibime, kendi oyunuma ve maçlarımıza bakıyorum. Çünkü bir tane rakibimiz yok, takımların puanları birbirine çok yakın. Her hafta ne yapıyoruz, ne yapabiliriz diye odaklanıyorum. Sakatlıklar nedeniyle eksiklerimiz var, onlar da aramıza döndüğünde çok daha güçlü olacağız. Biz bir takımız ve sahaya 11 kişi çıkıyoruz. Forma giyen oyuncu var gücüyle mücadele ediyor, kadroda olmayanın yokluğunu aratmıyor. Her futbolcum benim için önemli” diye konuştu.

KAYNAK : DHA

Cevapla