BU KÖTÜ HAVA ŞARTLARINDA ONLARIN YANLARINDA OLALIM !

Altay 1914 Taraftarlar derneğimizin öncülüğünde bu kötü hava şartlarında dışarıda yaşamlarını sürdürmek zorunda kalan evsizler için bir katkıda bulunabilmek adına organizasyon düzenlenecektir.

Tribünümüzün sosyal sorumluluk projelerinde her zaman destek veren bütün gruplarımız bu konuda elinden geleni yapacaktır. Her grup  iki,üç kişiyi görevlendirerek bu organizasyona destek vermesini istiyoruz. Belirlediğimiz bir gece  onlara ulaşıp, evimizde  giymediğimiz fazla olan kıyafetlerimizi  verelim. Gücümüzün yettiğince onların bu soğuk havalarda en azından üşümemeleri için onlara çorap, eldiven v.s. alalım ,onlarla ateş yakalım bir gecemizi en azından onlarla paylaşıp dertlerini dinleyelim, boyunlarına atkımızı takalım.

Bu anlamlı ve güzel organizasyonda bizleri yalnız bırakmayacağınızı umut ediyor ve desteklerinizi bekliyoruz. Bizler Altay’ımıza yakışır bir “Taraftar Grubu” olmak adına bu yolda her zaman devam edeceğiz.

Bu organizasyonda katkıda bulunmak isteyen Sizler aşağıdaki irtibat telefonumuz , sitemiz ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrtibat telefonumuz: 0506 858 1914 – 0553 531 1914

www.apachiesgaziemir.net

apachiesgaziemir@hotmail.com

UNUTMA SEN OLMADAN BİR EKSİĞİZ

APACHIES GAZİEMİR HERYERDEYİZ !…

 

 

 

Cevapla