BAŞKAN İDUĞ’DAN ALTAYIMIZ’A TESİS DAVETİ

logo

Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu ve yönetimimiz, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Başkan Ekmekçioğlu İduğ’a yeni görevinde başarılar dilerken; görüşmede işbirliği mesajı ön plana çıktı.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, yıllarca futbol oynadığı ve bir dönem başkan yardımcılığı görevinde bulunduğu kulübümüz Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ile yönetim Kurulu üyelerimizi makamında ağırladı. Başkan Ekmekçioğlu, Bornova Belediyesi ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirterek, ‘‘Bu anlamda tesislerimizi Bornova’ya taşımak istiyoruz’’ dedi. ‘‘Yarışan değil, yarıştıran, yetiştiren olacağız’’ diyen Başkan İduğ ise kapılarının Altay’a her zaman açık olduğunu söyledi.

Kulüp Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Ekmekçioğlu, Dr. Mustafa İduğ’a isminin yazılı olduğu 35 numaralı forma ile tüm futbolcularımızın imzasının bulunduğu çerçeveli Altay forması hediye etti.
Dr. Mustafa İduğ’u kutlayan Özgür Ekmekçioğlu, “İlk lisansınızı kulübümüzden çıkaran bir Altaylı olarak Bornova Belediye Başkanı seçilmeniz bizlere gerçekten büyük onur ve mutluluk verdi. Tebrik ediyor ve yeni görevinizde başarılar diliyorum. Geçmişte kulübümüze verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

TESİSLEŞME HAMLESİ
Bornova Belediyesi ile işbirliğine hazır olduklarını söyleyen Ekmekçioğlu, “Borçlarımızı bitirme noktasındayız. Sportif anlamda daha iyi yerdeyiz. Şimdi sıra tesisleşme hamlesine geldi. Sürdürülebilir başarı ve yetiştirici olmak için bunu yapmak zorundayız. Bu anlamda Bornova’da tesisleşmek istiyoruz. Aynı şekilde Altay-Bornova adıyla 3. Lig’te mücadele edecek bir pilot takım yaratabiliriz” diye konuştu. Özgür Ekmekçioğlu, yapımı devam eden Alsancak Stadı’nın yetişmemesi durumunda önümüzdeki sezon maçlarını Bornova’da oynamak istediklerini de ifade etti.

İDUĞ: ‘‘YARIŞAN DEĞİL, YARIŞTIRAN, YETİŞTİREN OLACAĞIZ’’
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ise genç başkanımızdan övgüyle söz ederek, ‘‘Sizleri kutluyorum. Altay’da başkan yardımcılığı yapmış ve ilk lisansını yine Altay’da çıkaran biri olarak sizlerle gurur duyuyorum. İzmir ve Altay için kısa sürede önemli işler yaptınız.” dedi. Bornova Belediyesi’nin yarışan değil, yarıştıran ve yetiştiren olacağını söyleyen Başkan İduğ, “Görüşleriniz ve hem alt yapı, hem de profesyonel takım maçları için Bornova’ya gelme isteğiniz bizler için değerli. Bu doğrultuda iki kurum arasında spor komisyonu oluşturalım ve çalışmalara hemen başlayalım. En büyük arzum Bornova’nın profesyonel liglerde yani ilk etapta 3. Lig’de bir takımının yer alması” diye konuştu.

KAYNAK : ALTAY SPOR KULÜBÜ

Cevapla