“Altay Alsancak Stadı, kulübümüz için onlarca şampiyonluk kadar önemli”

FB_IMG_1522905162091

Altay Kulübü Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, inşaat çalışmaları süren ve ruhsat problemi çözülen Alsancak Stadı’nın kendileri için büyük önem taşıdığını vurguladı.

Yıkılmadan önce Altay’ın kullanımında olan Alsancak Stadı’nın siyah-beyazlı kulüp için çok değerli olduğunu dile getiren başkan Ekmekçioğlu, “Altay Alsancak Stadı, kulübümüz için onlarca şampiyonluk kadar önemli. Sayısız başarıya imza attığımız mabedimize dönerek şanlı tarihimize yakışır yeni gurur tablolarını taraftarımızla yaşamak için gün sayıyoruz” diye konuştu.
Başbakan Binali Yıldırım ve Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İzmir İl Müdürü Nüammer Uslu ve İZVAK Başkanı Ali Erten’e teşekkür eden Özgür Ekmekçioğlu, “İzmir’de futbolu geçmişteki gücüne kavuşturacak 3 stat projesi için de Altay Alsancak Stadı’nın en hızlı ilerleyen proje olması camiamızı sevindiriyor. Bu projede emeği geçen herkes İzmir futbolunun kurtuluşuna vesile oldu” dedi.

KAYNAK :DHA

Cevapla