TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e ziyaret

logo

Spor Toto 1’inci Lig’e 7 yıl sonra dönen Altay’da Başkan Özgür Ekmekçioğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’i TFF’nin Riva’daki idari merkezinde ziyaret etti.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş’ın yanı sıra ziyarette Altay Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Taşpınar ve Genel Sekreter Cem Torunoğlu da yer aldı. Altay Başkanı Ekmekçioğlu, Başkan Yıldırım Demirören’e teşekkür plaketi ve forma takdim etti. Ziyarette siyah-beyazlı kulübün mali ve hukuksal sorunlarının yanı sıra tesisleşme ve altyapı hamlesi gündeme getirildi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Altay’ın üst üste iki kez şampiyon olarak büyük bir başarı yakaladığını belirterek, “Altay hem Türk futbolu için hem de İzmir için önemli bir değer. Genç Başkan Özgür Ekmekçioğlu’nu tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Tüm Altay camiasına sevgilerimi iletiyorum” dedi.

Demirören’in kendilerini çok sıcak karşıladığını belirten Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Taşpınar, “Tüm kulüplere olduğu gibi Altay’a da yakın ilgi gösterdi. Yıldırım Demirören gönlü geniş bir insan. TFF Yönetim Kurulu bize çözüm önerileri sundu. Başta Sayın Demirören olmak üzere tüm TFF yönetimine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

KAYNAK : DHA

Cevapla