Başkanımız Sn. Özgür Ekmekçioğlu’ndan Büyük Taraftarımız’a çağrı!

BAŞKAN

BÜYÜK ALTAY CAMİASI’NA…

Beklediğimiz neticeleri alamadığımız ilk devrenin ardından, yaptığımız takviyeler ve geçirdiğimiz hazırlık süreci sonrası ikinci devreye deplasmanda Ümraniyespor’u yenerek başladık.

Zorlu lig maratonunda ikinci yarı, hazırlıklarını doğru biçimde gerçekleştiren ekipler için adeta yeni bir başlangıç niteliğindedir. Büyük Altayımız da bu anlamda dayanışma içinde üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmiş ve kalan 16 maçta da getirmeye devam edecektir.

Şampiyonlukla taçlandırdığımız son iki sezonda verilen mücadelemizin devamı birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesiyle mümkün olacaktır.

Başta ana sponsorumuz Folkart olmak üzere bu süreçte yanımızda olan tüm destekçilerimizi bu dönemde de arkamızda görmek en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Efsane Başkanlarımızdan Merhum Rıdvan Burteçin’in dediği üzere; ‘‘Bütün mesele camiamızın ortak hedefler doğrultusunda kenetlenmesinden geçmektedir.’’

Şimdi hep beraber tek yürek olma zamanı!

Bir önceki iç saha maçımızda yaşanan olumsuzluklar yüzünden tribünde olmasa da kalben armamızı destekleyecek taraftarlarımızın yanı sıra bizler de Pazar günü saat 16.00’da Afjet Afyonspor karşısında Büyük Altay’ı yalnız bırakmayalım ve tribündeki yerimizi mutlaka alalım.

Özgür EKMEKÇİOĞLU
Altay Spor Kulübü Başkanı

KAYNAK : ALTAY SPOR KULÜBÜ

Cevapla